1. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
  1.1.1 www.PapildaiPigiau.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
  1.1.2 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
  1.1.3 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
  1.1.4 Asmens duomenys gali būti Jūsų atnaujinami.
  1.1.5 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
  1.1.6 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
  1.1.7 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

1.2   www.PapildaiPaigiau.lt  gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

1.2.1        apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

1.2.2        išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

1.2.3        spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

1.2.4        vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

 1. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
  2.1 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 1.2 tikslams atlikti.
  2.2 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 2. Registracijos pateikimo taisyklės

3.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save reikalingą pristatyti užsakymui. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

 1. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
  4.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją patys arba pranešdami apie tai mums el.paštu info@papildaipigiau.lt arba telefonu +370 608 41000, jei norite panaikinti visus duomenis, praneškite nurodytais kontaktais.
 2. Sugumas. Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.PapildaiPigiau.lt  užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir serverio, yra šifruojama. Internetinėje parduotuvėje, SSL sertifikatu apsaugoti visi puslapiai, kuriuose įvedami vartotojų duomenys. Internetinės parduotuvės pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija neprieinama.

 3. Slapukai
  Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.
 4. Politikos pakeitimai
  Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių sutikimą. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami susitarimo būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Naujienlaiškiai

Atsiliepimai

Post By Rūta
Dėkinga be galo už operatyvumą, supratingum ...

17-03-2020
Post By stas
pristate greitai,labai gerai.Tik nesuprantu api ...

07-12-2019
Post By Naujoke
Pristatė sekančią dieną po užsakymo! Ir da ...

02-08-2018
Post By Marina
Labai greitas pristatymas. Užsakiau prieš pie ...

14-06-2018

Rašyti atsiliepimą