Amix Anabolic Monster Beef Protein + Shaker Увеличить

Amix Anabolic Monster Beef Protein + Shaker

Новое

Amix Anabolic Beef Protein - net 90 % koncentruotas fermentiniu būdu hidrolizuotas (papraščiau tariant - technologijų pagalba "apvirškintas") jautienos albuminas, kuris yra vienas biologiškai iš biologiškai

Подробнее

При покупке этого товара вы можете получить до 36 бонусных баллов. Сумма вашей покупки составит 36 points которые можно обменять на купон в 5,40 €.


54,74 €

Подробнее

Amix Anabolic Beef Protein - net 90 % koncentruotas fermentiniu būdu hidrolizuotas (papraščiau tariant - technologijų pagalba "apvirškintas") jautienos albuminas, kuris yra vienas biologiškai iš biologiškai vertingiausių baltymų šaltinių esančių rinkoje.

Ką tai reiškia paprastam varotojui? Fermentinės hidrolizė padeda greičiau įsisavinti produkte Anabolic Beef proteine esančius baltymus pagreitinant jų skilimą iki laisvų aminorūgščių bei taip užtikrinant jų greitą patekimą į raumenis. Taip pat šiame proteine yra itin didelis kiekis esminių (organizme nesintetinamų aminorūgščių), kurių tarpe ir BCAA, kurios yra kritiškai svarbios raumenų regeneracijai ir augimui.

Anabolic Monster Beef jautinos hidrolizatas yra praturtintas kreatinu (kiekvienoje porcijoje yra net 2500 mg kreatino), kuris padeda ne tik atstatyti pagrindinio dirbančių raumenų šaltinio (ATP) atsargas (atitolinamas nuovargis, greičiau atsistatoma tarp pratimų, daugiau energijos) bet ir padeda padidinti liesą raumenų masę bei darbinius svorius treniruočių metu.

Negana jau ir taip įspūdingos sudėties, Amix Monster Beef proteinas sudėtyje turi patentuotą Amix Nitro Shot kompleksą, kurį sudaro L-arginio hidrochloridas (HCL), L-arginino alfaketoglutaratas, L-citrulino malatas ir beta alaninas CarnoSyn®. Ši patentuota matrica suaktyvina raumenų kraujotaką ir padeda aminorūgštims greičiau patekti į raumenis. Anot Amix kompanijos specialistų, šios matricos integravimas į produktą buvo tiesiog būtinas, nes amino rūgštys taip intensyviai patenka į kraujotaką, kad tiesiog neįmanoma išanudoti viso aminorūgščių potencialo. Todėl buvo būtinas kraujotakos aktyvinimo mechanizmas, padedantis dar efektyviau stimuliuoti raumenų regeneraciją (atsistatymą) ir augimą.

Kodėl būtent Monster Beef protein?
Aukščiausios kokybės baltymų šaltinis (jautienos izoliato hidrolizatas)
Didelis kiekis esminių, tarpe ir šakotųjų, amino rūgščių
Kiekvienoje porcijoje net 2500 mg aukščiausios kokybės mikronizuoto kreatino
Amix Nitro Shot kompleksas greitam aminorūgščių patekimui į raumenis užtikrinti
Puikus skonis ir lengvai tirpstantis produktas
Be aspartamo!

Sudėtis vienoje porcijoje (33 g) yra: Energine verte 123,5 Kcal/519kJ
Riebalai <0,5 g
  Sotiejie riebalai < 0,3 g
Angliavandeniai 0,5 g
Baltymai 29,7 g
 Kalcis 46 mg (5 % RPN)
Kalis 28,5 mg (1% RPN)
Fosforas 80,5 mg (11,5 % RPN)
Nnatris 16 mg
Kreatino monohidratas 2,5 g
Amix™ Nitro Shot kompleksas (L-arginio hidrochloridas HCL, L-arginino alfaketoglutaratas, L-citrulino malatas, beta alaninas CarnoSyn®) 750 mg
Amix™ fosfomatrica (di-kalcio fosfatas, di-kalio fosfatas, di-natrio fosfatas) 400 mg

RPN - rekomenduojama paros norma. Pakuoteje 66 porcijos.

Vartojimas: išmaišykite vieną dozatoriaus samtelį produkto 200 – 300 ml lieso pieno ar vandens. Suvartokite porciją iškart po treniruotės. Per dieną rekomenduojama suvaroti 1- 3 porcijas priklausomai nuo paros baltymų poreikio.
Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

30 other products in the same category:

Покупатели этого товара так же приобрели: