Sumažinta kaina! Olimp Tribusteron 90 Padidinti

Olimp Tribusteron 90

120 kaps

Nauja

Olimp TRIBUSTERON 90 – tai vienas iš stipriausių rinkoje esamų tribulus terestris pagrindu pagamintų maisto papildų skirtų sportininkams

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


22,88 €

-4,63 €

27,51 €

Apie prekę

Olimp TRIBUSTERON 90 – tai vienas iš stipriausių rinkoje esamų tribulus terestris pagrindu pagamintų maisto papildų skirtų sportininkams. TRIBUSTERON 90 sudėtyje esantis tribulus terestris ekstraktas turi savyje net 90% saponių, kurios ir yra šio augalo veiksmingumą užtikrinančios medžiagos!

Dar vienas Olimp TRIBUSTERON 90 pranašumas yra tai, kad kapsulės supakuotos atskirai po vieną į taip vadinamus blisterius. Toks įpakavimo būdas pasirinktas dėl to, kad tribulus terestris ekstraktas nėra atsparus orui ir drėgmei, todėl jis gali prarasti savo efektyvumą, jeigu nebus saugomas hermetiškoje pakuotėje. Supakavimas i blisterius leidžia išvengti šios problemos, tad rinkdamiesi Olimp TRIBUSTERON 90 maisto papildą neprašausite pro šalį!

Jei anksčiau vartojote kitus Trubulus terestris pagrindu pagamintus maisto papildus ir nesulaukėte norimų rezultatų, išmėginkite stipresnį, net 90% saponių turintį Olimp TRIBUSTERON 90 ir iš naujo įsitikinkite, kad Tribulus terestris tikrai veikia!

Olimp Tribusteron 90  maisto papildas, kapsulės

Grynasis kiekis 120 kapsulių (77,4 g)

Maistinė vertė 2 kapsulėse:

Gulščioji  ragužė (tribulus terrestris 90 %) 1000 mg

  Iš jų saponinų 900 mg

Sudedamosios dalys: 94% gulščiosios ragužės ekstraktas, emulsikliai mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, kapsulė (želatina, dažiklis-titano dioksidas).

Vartojimas: 1-2 kapsules per dieną, geriausiai nevalgius.

Papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Netinkamas vartoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš pradedant naudoti, pasikonsultuokite su treneriu, sporto gydytoju, ar mitybos specialistu.

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: